Pilnie potrzebna dziewica!!!

Autor: grazniew@satkabel.com.pl (GraZnieW)

pl.soc.dzieci

I zaraz napiszę dlaczego :-)))

Czy Wasze dzieci też to mają???
Moja córeczka jak tylko skończyła 2,5 roczku, zaczęła przeistaczać się w najróżniejsze przedmioty, zwierzęta itd... I tak: jak kupiliśmy nowy czajnik, to moja Niunia od razu też była czajnikiem i chciała, żeby do Niej nalewać wody... jak w domu zagościł nowy odkurzacz, to samo :)))... a ponieważ nie wiedziała którą częścią ciała może zbierać śmieci, bo przecież nie ma takiej długiej rury, to chociaż chciała z nim spać i zaciągnęła nam kiedyś ten odkurzacz do łóżka.

Była już lokomotywą, motylem, nowymi bucikami, wszystkimi postaciami z bajek, rowerkiem, pilotem od telewizora, plecaczkiem mamusi itd... itd...

Jak mój mąż kupił nowy twardy dysk o dźwięcznej nazwie "Barracuda", to oczywiście Weronice tak to się spodobało, że też została "maleńką Barracudą" ;) Problem w tym, że chciała jeść, spać i mieszkać w naszym kompie tak jak na twardy dysk przystało :)))) Nie było łatwo zaciągnąć Ją wieczorem do łóżka.

Ale szkoda, że nie mogliście zobaczyć co się działo, jak po ostatnim Bożym Narodzeniu ogłosiła się Dzieciątkiem Jezus!!! Jejku... Ja oczywiście musiałam zostać Maryją a mój mąż Św. Józefem... Przychodziliśmy z pracy, a tu Niunia już leży w żłobku, a my musieliśmy przy niej klęczeć i wpatrywać się w Nią z pobożną miną :-))) Jeszcze do teraz bolą mnie kolana :)))

A teraz dlaczego poszukuję dziewicy...

Ostatnie wcielenie mojej córeczki to mały smok :-) Kochany dziadek jakoś nieopacznie poinformował Niunię, że smoki jedzą dziewice!!! :-))) I teraz w każdym sklepie moje dziecko woła: mamunia, a gdzie jest dla mnie kupiona malutka, świeżutka dziewica???. Staramy się jej wytłumaczyć, że smoki jedzą też inne przysmaki ;-)... ale coś to ją nie przekonuje...

Wiec gdyby Ktoś z szanownych grupowiczów posiadał takowy przysmak to proszę o kontakt :)))))

- GraZnieW i Weronika 3l -